Untitled photo

28 marca w imieniny Aleksandra kontynuowaliśmy poznawanie odkryć amerykańskich naukowców.

Okazuje się, że kij i marchewka już się nie sprawdzają w zarządzaniu. Mamy podejrzenie, że spadła populacja króliczków. Pewności nie mamy bo już dawno zrezygnowaliśmy z zawartości merytorycznej Playboy’a. Na topie jest teraz RESPECT pieszczotliwie zwany w naszym kraju SZACUN. Na szacun jak mawiała nasza babcia trzeba zasłużyć wiec staramy się jak możemy.

Krzysztof zakupił 2 krowy w celach treningu dojenia. Czy chodzi o klientów czy też dopłaty z Unii dowiemy się niebawem. Witek zakończył sprawę która trwała 70 lat. Uchwyciliśmy skrywaną rozpacz kiedy zrozumiał, że nie będzie z czego żyć. Jesteśmy jednak dobrej myśli bo usiadł obok świetnej coach. Mateusz z MaMobile skrycie zaprezentował nam najnowszy model smartfona. Gdyby to była sesja nakazalibyśmy publiczną prezentacje zawartości kieszeni. Mikrofon zdobył Dawid. Detalicznie nie pamiętamy powodu zwycięstwa, wiemy jednak, że ma gadane.

Dłuższą prezentację miał Marcin D. Drugi. Dowiedzieliśmy się że można zarobić na kontrakcie ubezpieczeniowym 15 złotych polskich i pozostać radosnym. Od dawna wiedzieliśmy że pieniądze szczęścia nie dają. Prezent tradycyjnie miał kształt obły i nie mamy wątpliwości że służył celom treningowym przed zbliżająca się integracją. Piotr po raz ostatni w swojej kadencji przekazał nam statystyki. Będziemy tęsknić za intonacją słowa milion w dowolnym przypadku.

Last but not least ustępująca fotel Pani Prezes otrzymała owację na stojąco. Myśmy widzieli dumę i wzruszenie ale wzrok mamy coraz słabszy więc ocenę pozostawiamy grupie. Aby zasługi zostały udokumentowane została wykonana fotografia grupowa. Szewc od czasu do czasu lubi chodzić w butach więc oddaliśmy aparat sympatycznemu Panu z obsługi The Place. Jakość wykonanej fotografii każe nam przemyśleć dalszą karierę jako fotografa.

W oczekiwaniu na integrację przeprowadziliśmy wywiad środowiskowy, z którego wynika że absolutnie nie należy siadać koło Piotra. My jednak wiemy, że kto nie ryzykuje ten nie zyskuje, więc podejmiemy wyzwanie.

Powered by SmugMug Owner Log In